sklepy stacjonarne: Warszawa ul. Osowska 45/1: tel. 22 213 39 09
Warszawa BlueCity: tel. 22 311 71 37
 
Producenci

Gwarancja i serwis

możliwość rozszerzenia gwarancji

Nasze sklepy

odwiedź nas w jednej z lokalizacji

Partnerzy
   - Japońska firma specjalizująca się w obrazowaniu i produktach optycznych, takich jak aparaty fotograficzne, kamery, fotokopiarki i drukarki
komputerowe. Wiodący producent sprzętu foto.
  

  - Firma ASTER jest obecna na rynku fotograficznym od 1990. Zajmuje się sprzedażą hurtową jak i detaliczną sprzętu fotograficznego wszystkich marek. Począwszy od profesjonalnych aparatów, obiektywów, filtrów i toreb a skończywszy na akumulatorach i bateriach.


 - Jeden z liderów, pod względem sprzedaży w branży foto. Japoński producent sprzętu fotograficznego i optycznego. Obecne zakłady produkcyjne znajdują się w Tokio w Japonii, Tajlandii oraz na Tajwanie


 - Prekursor aparatów bez lustra. tzw 'bezlusterkowców'. Olympus stał się czołowym producentem innowacyjnego sprzętu optycznego i cyfrowego dla sektorów elektroniki i opieki zdrowotnej. Firma na rynku jest już od ponad 90 lat.


  - Najlepsze filtry dostępne na polskim rynku, której przedstawicielem na Polskę jest hurtownia Aster. Firma B+W powstała w roku 1947 w Niemczech. Z roku na rok zdobywała coraz większą pozycję na rynku fotograficznym. Dzisiaj uważana jest za jednego z najlepszych producentów filtrów na świecie. Spełnia oczekiwania od zaawansowanych foto-amatorów po najbardziej wymagających profesjonalistów.
Najważniejszym składnikiem w produkcji jest wysokiej jakości szkło optyczne Schotta oraz żywica i pigmenty będące tajemnicą firmy.


 - Firma z 47-letnią tradycją. Jedyny producent toreb i plecaków fotograficznych, który obejmuje swoje produkty dożywotnią gwarancją. Uznana marka przez najlepszych fotografów na świecie. Torby oraz plecaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie nasiąkają wodą. Idealne do każdego sprzętu foto-video.


 -  japońskie przedsiębiorstwo założone 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Telecommunications Engineering Company, obecnie jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej.


 - Producent precyzyjnych i skomplikowanych produktów optycznych w wielu gałęziach przemysłu. Tamron Co. Ltd jest japońską firmą założoną w 1950 roku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl